Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  płasz do pasa? to jakis nowy oksymoron?
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  płaszcz do pasa?
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  "Na policję zgłosiła się osoba, która w niedzielę nad ranem znalazła dowód osobisty" Nierzetelny artykulik, który za jakiś czas może stać się źródłem dezinformacji. Do zaginięcia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek, kalendarzowo był już poniedziałek, po godz. 3 w nocy. Więc jakim cudem ktoś mógł znaleźć dowód w niedzielę nad ranem ? Dowód został znaleziony ok. 5 rano w poniedziałek.
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Zadziwia bezradność i ślamazarność policji. Dlaczego osoba, która ją odprowadzała nie została aresztowana do wyjaśnienia? Dlaczego policja dopiero pod naciskiem opinii publicznej zabrała się do roboty? Dlaczego przez tydzień nie potrafili nic ustalić?...
  @mars60 no zastanow sie dlaczego? moze dlatego ze czekali na rutkowiego? ogarnij sie czlowieku.
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  @mars60 a no dlatego, Panie kolego, że dobrze wiedzą, że nie ma żadnego uprowadzenia.
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  @mars60 A na jakiej podstawie mieliby aresztować tego kolegę? Nie ma na razie żadnych dowodów nawet na wykroczenie, nie mówiąc o przestępstwie...
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  @mars60 Fakt że policja nie robi codziennie konferencji i nie zdradza tajemnic śledztwa, wcale nie oznacza, że nic nie robi. Trąbienie na lewo i prawo jakie są ustalenia, jedynie pomaga sprawcy (jeśli w danej sprawie taki istnieje). Pan R. zrobił ze sprawy cyrk, a gawiedź rządna sensacji cieszy się gdy czyta o kolejnych "sensacjach"- niestety bardzo to przykre. A nie aresztowano tego chłopaka, bo na szczęście żyjemy w wolnym kraju i nie aresztuje się świadków, tylko osoby wobec których zebrano dowody popełnienia przestępstwa.
  już oceniałe(a)ś
  13
  2
  @mars60 Nie ma czegoś takiego jak aresztowanie do wyjaśnienia. Tymczasowe aresztowanie może nastąpić, jeśli istnieją dowody wskazujące na duże prawdopodobieństwo, że dana osoba popełniła przestępstwo i jeśli są spełnione inne przesłanki zastosowania najsurowszego środka zapobiegawczego. Polecam lekturę rozdziału 28 kpk.
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  @mars60 A jakby go porządnie spałowali to jeszcze by się przyznał i do zabójstwa Ziętary.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  TO SĄ JAJA i ŻARTY Z POLICJI (O RYTKOWSKIM NIE WSPOMINAJĄC). NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ!!! TA DZIEWCZYNA ŻYJE I DOBRZE SIĘ MA, BO NIE MOGŁA WPAŚĆ DO WARTY W PIĘĆ MINUT NP. WSKUTEK PRZYPADKU ALBO WRZUCENIA JEJ CIAŁA PRZEZ CHŁOPAKA W NIEBIESKIEJ KURTCE, KTÓRY ZA CHWILĘ POPRAWIAŁ FRYZURĘ PRZY HOTELU I DZWONIŁ 50 METRÓW DALEJ NA KAZIMIERZA WIELKIEGO DO PARTNERA !!!
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  Dajcie spokój już temu. Skończy się mniej więcej jak z Katarzyną W. - chyba to karma Rutkowskiego : ) Dziewczyna sama zrobiła sobie krzywdę. Może nie z własnej woli, może ktoś ją do tego namówił, ale ona żyje. Nie ma co szukać w Warcie, bo się znajdzie najwyżej rękę. Główni aktorzy to: Ewa T., jej chłopak, gej z pracy, jego partner i pewnie ktoś tam jeszcze. Jedyną niewiadomą jest motyw.
  @1korner Daję tyle samo kasy co Rutkowski, że to samouprowadzenie
  już oceniałe(a)ś
  2
  6