Więcej
  Komentarze
  nad czym ta dyskusja? można spać w hostelu, można i w apartamencie pięciogwiazdkowego hotelu. można jeść w tanim bistro, można i w wyszukanej restauracji. nie wyobrażam sobie, że na uroczysty obiad, np. po podpisaniu ważnego kontraktu, zapraszam gości do pizzerii czy na kebab. od tego są restauracje tej klasy, co wymienione w artykule. a że drogo? no czasem trzeba.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Jak ktoś chce się tanio najeść to polecam pikolo lub biedrę... A poważniej - niedawno miałem gości zagranicznych, którzy chcieli pójść do wykwintnej restauracji i był problem ze znalezieniem w seici sensownego rankingu. Tripadvisor i gastronauci często podają miejsca, których bym sam nie polecił. A ta lista /tradycyjnie podana przez klikołapską wybiórczą jako slajdy;-/ jest naprawdę niezła. Byłem chyba w ponad połowie z nich przy różnych okazjach i chyba żadna nie zawodzi /nie licząc portfela/. Tym razem też byliśmy w jednej z nich i gości byli zachwyceni.
  @Maciej R. Tumasz Szukając wykwintnej restauracji, nie wchodzi się na strony typu Tripadvisor. Od tego są właśnie przewodniki kulinarne :)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @stray i też nie wchodziłem tylko wybrałem z doświadczenia plus opinie bardziej obeznanych znajomych; natomiast na tripadvisor wszedłem a) z czystej ciekawości co tam znajdę (i znalazłem Taj India:) b) byłem świadom, że moi goście mogli tam zajrzeć
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Trochę różnych doświadczeń z pizzeriami mam i różnie bywało. Aktualnie to najczęściej wybieram Maxipizzę – maxipizza.pl/poznan. Duża pizza, z uczciwą ilością dodatków. Nie jest tak, że jak zamawiam pizzę z szynką to są 3 plasterki na całą 45 cm średnicę...a inne lokale tak właśnie rzucają dodatki...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Naprawdę dobrze wysmażoną wołowiną podają w Estella w Baranowie. Na stronie estella.pl jest dokładny dojazd do lokalu i menu. Ostatnio to jestem u nich dość regularnie, bo często jeżdżę przez Baranów służbowo. Sam lokal jest sensownie zaaranżowany, stolik zawsze czysty, obsługa otwarta i uśmiechnięta. Ogólnie jest tutaj bardzo przyjemny klimat, aż człowiekowi nie chce się wychodzić.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przeglądam i przeglądam i nie zgodzę się, że same drogie knajpy tu są! W Vine Bridge w każdy weekend zjesz Objadły za 29 złotych. I to nie na zasadzie łyżki zupy i połowy ziemniaka, tylko na prawdę się najesz. Może czas wejść do któreś i samemu się przekonać! :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Może ktoś wrzucić listę ? Nie będę nabijał gazwybom kasy klikając pokaz slajdów. Z góry dziękuję.
  @pozhoga Zainstaluj sobie eliminatora slajdów i nie marudź
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Bistro La Kokotte to raczej zwykle bistro. Nie powinno byc nawet w pierwszej 200.
  @malepifco A czy znasz kryteria G@M. Jeśłi ktoś mówi o tym lokalu tylko dlatego, że ma taką nazwę, że to Bistro, to pewnie tam nie był.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Juliusz Podolski Poziom adekwatny do nazwy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  przykre, bo w Poznaniu nie ma gdzie jeść. przestańcie wciskać te drogie, nudne miejsca, których znajomi dali wam koperty :P
  @immolation86 Czy wie Pan ile lokali gastronomicznych jest w Poznaniu? Gwarantuję, że gdyby codziennie Pan poszedł do jednej dwóch lat by Panu nie starczyło, by je wszystkie zaliczyć. I na Boga nie wiem co Pan jada jesłi przy tej masie lokali nie znajduje Pan nic dla siebie.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0