Więcej
  Komentarze
  Jak zawsze - propaganda na maksa. A realia? Coraz mniej lotów, coraz większy chaos z pseudodworcem. Droga do Wrocka miała być na euro 2012, połączenia kolejowe z Wrocławiem, Piłą i Ostrowem to masakra. Zaraz dojdzie remont linii do Wawy, ale po nim i tak pociąg nie pojedzie 200 tą linią. Zapomnijcie o Pendolino. A w samym mieście Peka, sreka i korki. Oraz namalowane ścieżki rowerowe. I niezmienne samozadowolenie odpowiedzialnych za tan cały burdel.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Manchester Manchester
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Olsztyn poprosimy ??
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  i jeszcze krajówki: Kraków Gdańsk Katowice więcej połączeń do Warszawy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wg mnie - najbardziej pożądane połączenia - linie "klasyczne": 1. Bruksela Brussels 2. Paryż Charles de Gaulle 3. Amsterdam Schiphol 4. Madryt Barajas 5. Stambuł Ataturk 6. Londyn Gatwick (bo na Heathrow raczej nie ma szans) 7. Moskwa Domodiedovo (lub Szeremietievo) 8. Zurich 9. Wiedeń Vienna 10. Dusseldorf 11. Manchester 12. Genewa Cointrin Połączenia niskokosztowe: 1. Bruksela S. Charleroi 3. Rzym 4. Bergamo 5. Genewa/Lyon/Grenoble 6. Bolonia/Wenecja Treviso/Piza 7. Cork/Shanon/Belfast 8. Malaga/Sewilla 9. Lizbona/Porto 10. Zadar/Dubrownik 11. Budapeszt 12. Bukareszt 13. Bratysława 14. Lwów 15. Kijów 16. Wyspy greckie (Kreta/Korfu/Rodos/Saloniki) wyspy włoskie (Sardynia/Sycylia), wyspy hiszpańskie (Majorka) a w sezonie zimowym Wyspy Kanaryjskie (cały rok mógłby to obskakiwać jeden samolot) 17. Skandynawia i wyspy brytyjskie - bez większych preferencji, tam, gdzie jest zapotrzebowanie Oczywiście bez likwidacji tego, co jest obecnie i co jest zapowiadane od lata (Izrael) i jesiennych powrotów.
  @pasandzer No prosze , powoli przestaniemy byc Europa Wschodnia !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @pasandzer A Nowy Jork?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  aaa
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dortmund lub inne miasto w NRW, jeszcze 4 lata temu samoloty byly pelne na tym kierunku, nie wiem czemu Wizzair zlikwidowal to polaczenie (tzn. mysle, ze miasto nie chcialo dokladac z wlasnej kasy). Ale pamietam, ze latali wtedy nie tylko Polacy np. w odwiedziny, ale sporo niemieckich handlowcow, biznesmenow. Rozumie, ze Wroclaw ma to polaczenie z racji sporej ilosci ludzi ze Slaska mieszkajacych w DE, ale kiepskie polaczenie drogowe miedzy Poznaniem a Wrockiem zniecheca mnie do latanie do tego miasta.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Madryt oj tak, bo chwilowo muszę latać na mecze albo z Berlina albo z tej imitacji lotniska w Modlinie :/
  już oceniałe(a)ś
  0
  0