- Ta porażka mega boli, bo w pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych sytuacji, żeby strzelić i prowadzić, a dostaliśmy bramkę ze stałego fragmentu gry - powiedział kapitan Lecha Poznań Łukasz Trałka po porażce 0:1 z Pogonią w Szczecinie.
Michał Boruczkowski twierdzi, że młodzi poznaniacy są porywani przez łowców organów. To kolejny "wyskok" kontrowersyjnego radnego PiS. Ile takich czeka nas jeszcze do końca kadencji rady miasta?
W pierwszym kwartale 1991 r. życie odebrało sobie 15 poznaniaków. Policja twierdzi, że to stała liczba. Chociaż życie na pewno lekkie nie jest.
W plebiscycie na najlepszego kierowcę MPK 2016 możecie głosować od wtorku 19 kwietnia. Dziś zaczynamy prezentację sylwetek kandydatów. Jako pierwszego z finałowej dwudziestki poznacie nocnego marka Eryka Błaszyka.
- To była kwestia szczęścia, kto wygra, nie uważam, że ktokolwiek tu kogoś zdominował - mówi trener Pogoni Szczecin Czesław Michniewicz po wygranej 1:0 nad Lechem Poznań w 33. kolejce ekstraklasy
Uratowana w Bieszczadach mała niedźwiedzica jest już w poznańskim zoo. Teraz będzie się przyzwyczajać do nowego miejsca. Na specjalnie dla niej przygotowany wybieg na razie nie wyjdzie
Azjatyckie pierogi na parze, belgijskie frytki oraz cała masa burgerów, zapiekanek i pizz podawanych prosto z samochodu przyciągnęła w sobotę na Franowo tysiące miłośników ulicznego jedzenia.
Bartosz Kaczmarek, 38-letni przedsiębiorca został nowym szefem SLD w Poznaniu. Dziś partia jest w ogromnym kryzysie.
Kamil Jóźwiak w piątek skończył osiemnaście lat. Lechitę bardzo chwali jego trener Jan Urban: - Ma duże umiejętności i dobrze poukładane w głowie. Ma dopiero osiemnaście lat, więc miejmy cierpliwość.
- To nie była łatwa decyzja, ale jej nie żałuję. Akrobaci też mogą stworzyć niezwykłe widowisko. Entuzjastyczne reakcje publiczności są tego dowodem - mówi Krzysztof Mazur, dyrektor i właściciel cyrku Arlekin, który od tego roku w swoim repertuarze...
Płonący samochód przejechał kilkadziesiąt metrów przez łąkę nieopodal miejscowości Rudniki pod Nowym Tomyślem. Po ugaszeniu ognia znaleziono w aucie zwęglone ciało.
Cztery samochody osobowe zderzyły się na ul. Poznańskiej w Komornikach. Dwie osoby zostały ranne. Są utrudnienia
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.